SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Głogowski rzecznikiem prasowym Ministerstwa Przemysłu

Rzecznikiem prasowym nowo utworzonego Ministerstwa Przemysłu, które rozpoczęło działalność z początkiem marca br. jest Tomasz Głogowski, od wielu lat rzecznik prasowy Polskiej Grupy Górniczej. 

fot. KPRM fot. KPRM

Od marca zaczęło funkcjonować w Katowicach nowe Ministerstwo Przemysłu. Jego siedzibą jest historyczny gmach przy ul. Powstańców (dotychczasowa siedziba PGG S.A. a  do końca lat 80. XX w. - Ministerstwa Górnictwa i Energetyki). W kompetencjach resortu znajduje się dział administracji rządowej „gospodarka złożami kopalin” oraz – po zmianie ustawy o działach – „surowce energetyczne” (nie tylko węgiel kamienny i brunatny, ropa naftowa i gaz ziemny, ale też energia z atomu i wodorowa).

Ministrem przemysłu jest Marzena Czarnecka. Rzecznikiem prasowym resortu i dyrektorem departamentu komunikacji został Tomasz Głogowski, od wielu lat rzecznik prasowy Polskiej Grupy Górniczej SA oraz dyrektor biura PR i komunikacji wewnętrznej.

Do momentu publikacji tej informacji nie udało nam się ustalić, czy Tomasz Głogowski będzie łączyć funkcję w resorcie z funkcją w PGG SA. 

Dołącz do dyskusji: Tomasz Głogowski rzecznikiem prasowym Ministerstwa Przemysłu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl