SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN z 1,7 tys. nowych etatów w ciągu trzech lat. "Rozmawiamy ciągle z pracownikami, zaoferowaliśmy podwyżki o 8 proc."

Regularnie prowadzimy dialog z pracownikami na istotne dla nich tematy, zaś charakter współpracy z pracownikami bądź współpracownikami jest zdefiniowany prawnie i wynika z charakterystyki powierzanych zadań i sposobu ich wykonywania - informuje Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery. Nadawca podkreśla, że w br. zaoferował pracownikom podwyżki o 8 proc., „co było wyjątkowe w skali rynku”.

fot. Shutterstock.comfot. Shutterstock.com

W środę napisaliśmy o postulatach związkowców w TVN,  dotyczących m.in. wzrostu wynagrodzeń i zatrudnienia etatowego. W odpowiedzi biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery informuje, że zespół pracowników „tworzy blisko 4000 osób, a część z nich jest z nami związana od samego początku telewizji TVN”.

- Regularnie prowadzimy dialog z pracownikami na różne istotne dla nich tematy, konsultujemy wdrażane działania z menedżerami, przedstawicielami pracowników i grupami fokusowymi z różnych poziomów organizacji. Pytamy ich również w anonimowych badaniach o poziom satysfakcji. Z radością przyjęliśmy ostatnie wyniki, w których 78 proc. osób deklaruje dumę z pracy w TVN Warner Bros. Discovery - czytamy w nadesłanym nam stanowisku.

Dalej biuro prasowe nadawcy podkreśla, że spółka jest częścią „jednej z największych grup medialnych na świecie”. - Wyróżniają nas najwyższe standardy kultury organizacyjnej. Charakter współpracy z naszymi pracownikami bądź współpracownikami jest zdefiniowany prawnie i wynika z charakterystyki powierzanych zadań i sposobu ich wykonywania. Ponad 1700 osób zostało zatrudnionych w naszej firmie na podstawie umów o pracę tylko w ciągu ostatnich trzech lat. Także w tym względzie TVN Warner Bros. Discovery jest liderem pozytywnych przemian w branży mediów.

Pracownicy dostali podwyżki

Co z podwyżkami? - Wzrost inflacji to realne obciążenie domowych budżetów, ale również wyzwanie dla podmiotów gospodarczych. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku mediów utrzymaliśmy stabilność zatrudnienia, a ponadto w 2023 roku zaoferowaliśmy podwyżki wynagrodzenia 8 proc. naszym pracownikom, co było wyjątkowe w skali rynku - informuje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Dodatkowo nasi pracownicy korzystają z szeregu benefitów pozapłacowych: od dofinansowania posiłków w biurach, po dodatkowy czas wolny, w tym dzień z przeznaczeniem na działania wolontariackie. Stale dbamy również o rozwój naszych zespołów. Co roku odbywa się w TVN Warner Bros. Discovery średnio 3000 godzin szkoleń - czytamy w oświadczeniu spółki.

W TVN coraz więcej etatów

TVN w kilka lat temu na umowy o dzieło zatrudniała ponad 1800 osób, teraz ta liczba jest o wiele mniejsza, spółka przeprowadziła bowiem proces etatyzacji. Na koniec 2021 r. firma miała 2 267 pracowników etatowych, wobec 1 639 rok wcześniej. Ten wzrost wynika z tego, że zaoferowała umowy o pracę ok. 800 osobom, z którymi współpracowała wcześniej na umowach cywilnoprawnych. Na początku br. zapowiadała zatrudnienie kolejnych kilkudziesięciu pracowników.

W ub.r. liczba pracowników etatowych nadawcy zwiększyła się do 2 387 pracowników. Wydatki na wynagrodzenia i świadczenia pracownicze wyniosły 306,3 mln zł.

  • Więcej informacji:
  • TVN

Dołącz do dyskusji: TVN z 1,7 tys. nowych etatów w ciągu trzech lat. "Rozmawiamy ciągle z pracownikami, zaoferowaliśmy podwyżki o 8 proc."

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Prawidłowy tytuł
Prawie 60% pracowników TVN nie ma umowy o pracę (dokładnie 57,5%). Gwiazdy żyją kosztem śmieciówkarzy bez emerytury?
odpowiedź
User
Prawidłowy tytuł
Prawie 60% pracowników TVN nie ma umowy o pracę (dokładnie 57,5%). Gwiazdy żyją kosztem śmieciówkarzy bez emerytury?
odpowiedź
User
No name
TVN będący sam patologią jest średnio wiarygodny w walce z innymi patologiami jako firma medialna. Może warto posprzątać najpierw u siebie?
odpowiedź