SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

UKE chce zbudować system monitorowania jakości internetu do 2023 roku

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprosił zainteresowane podmioty do ustalenia wartości zamówienia na „zaprojektowanie, budowę, dostarczenie i wdrożenie Systemu Monitorowania Jakości Internetu (SMJI) oraz wdrożenie e-usługi pn. Dostęp do bieżącej informacji o jakości usług IAS (ang. Internet Access Service).

fot. Shutterstock.com Article

Przedmiot zamówienia sfinansowany zostanie ze środków przewidzianych w budżecie Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, w ramach projektu p.n. Dostęp do bieżącej informacji o jakości usług IAS w oparciu o System Monitorowania Jakości Internetu (SMJI) w ramach II osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa „E-administracja i otwarty rząd”, cel szczegółowy nr 2 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

System do 2023 roku

Informację sporządzoną według wzoru zamieszczonego w przedmiotowym zaproszeniu należy przesłać w terminie do dnia 07 września 2022 r. do godz. 10:00 na adres poczty elektronicznej.

Zamawiający przed wszczęciem postępowania zobowiązany jest do ustalenia wartości zamówienia. W celu ustalenia wartości zamówienia, zamawiający zaprasza zainteresowanych wykonawców do zapoznania się z informacją o wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia i złożenia informacji dotyczących ustalenia wartości zamówienia publicznego.

Czytaj także: UKE: TVP chce rezerwacji MUX-6, w sprawie MUX-5 brak wniosków

Zamawiający:
Skarb Państwa – Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest „Zaprojektowanie, budowa, dostarczenie i wdrożenie Systemu Monitorowania Jakości Internetu (SMJI) oraz wdrożenie e-usługi pn. Dostęp do bieżącej informacji o jakości usług IAS.”.

Czytaj także: UKE karze za handel częstotliwościami radiowymi

Termin realizacji przedmiotu zamówienia:
Do 30 listopada 2023 r., zgodnie z harmonogramem realizacji zamówienia określonym z uwzględnieniem kamieni milowych, określonych w rozdziale 5.1 OPZ.

Dołącz do dyskusji: UKE chce zbudować system monitorowania jakości internetu do 2023 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl