SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Urszula Borzym w SEC Newgate CEE

Urszula Borzym zasiliła szeregi agencji SEC Newgate CEE  jako senior project manager.

Urszula BorzymArticle

Urszula Borzym dołączyła do zespołu Jana Mroza, head of public affairs. Ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, współpracowała z administracją publiczną i samorządową, tworzyła raporty analityczne i prowadziła kampanie społeczne. Specjalizuje się w tematach związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, zrównoważonym rozwojem, przywództwem i trendami konsumenckim.

Urszula Borzym: z Humanites Insitute do SEC Newgate CEE

Do SEC Newgate CEE Urszula Borzym przeszła z Humanites Insitute, gdzie przez blisko dwa lata pracowała na stanowisku sustainability manager. Wcześniej pracowała w Fabryce Komunikacji Społecznej, realizując kampanie społeczne dla marek takich jak Capgemini czy Ministerstwo Zdrowia. Osiem lat była związana z ośrodkiem analitycznym ThinkTank, który spaja sieć ekspertów i osobistości polskiego i międzynarodowego życia publicznego. Urszula Borzym pełniła tam funkcję head of strategic relations, odpowiadając za networking z liderami polskiej administracji publicznej, biznesu i kultury.

Urszula Borzym jest absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademii Psychologii Przywództwa na Politechnice Warszawskiej.
 

 

Dołącz do dyskusji: Urszula Borzym w SEC Newgate CEE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl