SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

WP abcZdrowie w nowej odsłonie

Serwis WP abcZdrowie (Grupa Wirtualna Polska) został uruchomiony w gruntownie odświeżonej wersji. Zmieniono stronę główną oraz wprowadzono liczniki konsultacji udzielonych przez ekspertów.

Na nowej stronie głównej WP abcZdrowie pojawiło się miejsce dla większej liczby tekstów redakcyjnych, a także dla formatów reklamowych. Wprowadzono też moduły dla treści natywnych oraz promujące cykle content marketingowe, takie jak Be Healthy Magazine, Bilansu Zdrowia i formaty wideo.

- Zyskujemy nową jakość, dzięki której lepiej widoczne stają się wartościowe cykle redakcyjne i treści premium współtworzone z naszymi ekspertami. To ważna zmiana również z perspektywy redakcji. Każdy odwiedzający stronę będzie mógł lepiej poznać dziennikarzy naszego serwisu - komentuje Dorota Mielcarek, szefowa redakcji WP abcZdrowie.

W serwisie pojawiły się również liczniki konsultacji udzielonych przez ekspertów współpracujących z redakcją. - Naszym celem było znalezienie balansu w serwowaniu różnych typów treści. Teraz przejrzysta kategoryzacja zaspokoi potrzeby tych, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia medycyny, szukają porady specjalisty, stawiają na profilaktykę czy zwyczajnie - chcą obejrzeć wideo z jednego z naszych cykli. Wiele miejsca poświęciliśmy projektom content marketingowym, bo ich wdzięczna formuła skutecznie trafia do naszych użytkowników - mówi Anna Jakimiuk, business owner obszaru Zdrowie i Parenting w Wirtualnej Polsce.

W listopadzie ub.r. WP abcZdrowie odwiedziło 6,2 mln internatów, spędzając w serwisie średnio po 5 minut i 36 sekund (według badania Mediapanel).

Dołącz do dyskusji: WP abcZdrowie w nowej odsłonie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dr Ząbek
Pielęgniarka straciła nogi, nie wiedzą że żyją z tykającą bombą, zabrakło tylko czegoś, co fantastycznie wymiata złogi w jelitach. Portal zdrowotny bazujący na sensacji i klikbajcie
9 0
odpowiedź
User
Pamiętamy
A jaka inba była, kiedy odradzali leki osobom z problemami psychicznymi? Kilka instytucji musiało interweniować.
8 0
odpowiedź