SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

X uruchamia globalny program „Udostępnianie przychodów z reklam”

Niecały miesiąc po podzieleniu się przychodami z reklam z wybranymi zweryfikowanymi twórcami, platforma X (Twitter) udostępnia swój program „Udostępnianie przychodów z reklam” wszystkim kwalifikującym się twórcom na całym świecie.

„Dzisiaj jest ten dzień” - poinformowała firma we wpisie na X, instruując twórców, aby skonfigurowali wypłaty z poziomu monetyzacji, aby otrzymać wynagrodzenie za publikowanie treści.

We wpisie tym podkreślono również chęć zostania wiodącym miejscem w internecie, w którym można płacić twórcom godną płacę. „To nasz pierwszy krok w nagradzaniu was za wasze wysiłki” – napisano.

Na początku lipca dyrektor generalny X, Elon Musk, napisał na Twitterze, że pierwsza runda płatności dla twórców będzie pochodzić z bloku 5 milionów dolarów.

Aby się zakwalifikować, użytkownicy X powinni subskrybować Blue lub Verified Organizations. Muszą mieć co najmniej 500 obserwujących i 15 milionów wyświetleń ich łącznych postów w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Gdy twórcy wyrażą zgodę, X zapewnia, że będą otrzymywać wypłaty „w regularnym tempie”, o ile wygenerowali ponad 50 dolarów.

Twórcy otrzymują wynagrodzenie w zależności od tego, ile konwersacji generują w swoich odpowiedziach na posty, ponieważ firma nie zarabia na reklamach wyświetlanych na głównej osi czasu X – tylko na reklamach zawartych w odpowiedziach zweryfikowanych użytkowników

Dołącz do dyskusji: X uruchamia globalny program „Udostępnianie przychodów z reklam”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl