SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Polska w ub.r. miała 69,9 proc. więcej z abonamentu i 8,4 proc. mniej z reklam

W ub.r. Telewizja Polska zanotowała wzrost wpływów z abonamentu radiowo-telewizyjnego o 69,9 proc. do 622,5 mln zł oraz spadek przychodów z reklam i sponsoringu o 8,4 proc. do 798,6 mln zł. Wpływy z abonamentu stanowiły 38,2 proc. łącznych przychodów TVP, najwięcej od 15 lat - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska w ub.r. miała 69,9 proc. więcej z abonamentu i 8,4 proc. mniej z reklam

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marek
Spadek oglądalności = spadek przychodów z reklam.
odpowiedź
User
W tvp
Mam to w Du.. kto tam rządzi PIS, PO czy Trump. W TVP nie ma co oglądać tak naprawdę jedyny sensowny serial to Zaginiona a reszta to papka dla ludzi z brakiem płatu czołowego i za to trzeba płacić.
odpowiedź
User
Ministrant
HA HA HA - dawno nic mnie tak nie ubawiło jak ten kościelny wpis.

grupy ludzi.

mon2018-03-14 16:4211
Mon, oczywiście masz rację. Z założenia programy misyjne nie są nastawione na wyniki, tylko są dedykowane do tej garstki ludzi o której piszesz. Konserwatywnej widowni przybywa, więc i wartościowych seriali powinno być więcej.
Pieniądze na te przedsięwzięcia są z podatków, więc wspólnie powinniśmy wspierać dobre projekty w opozcji do TVN i Polsatu. Telewizja publiczna wysoko zawiesiła poprzeczkę i to na pewno da do myślenia komercyjnym nadawcom.
3 lata temu oglądałem w TVP tylko "Klan", "M ja miłość" i "Familiadę". Jacek Kurski przyłożył sporą cegiełkę do sukcesu Telewizji Publicznej. Wreszcie da się oglądać Wiadomości, powstają nowe seriale, również te paradokumentalne, które uwielbiam. Wszystko to odpowiednio dawkowane stawia nadawcę publicznego na pierwszym miejscu.

Tyle w temacie!
odpowiedź