SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kerris zajmie się obsługą social media job boardu the:protocol

Agencja Kerris została wybrana do kompleksowej obsługi działań w obszarze mediów społecznościowych theprotocol.it – platformy rekrutacyjnej skierowanej do specjalistów z sektora IT i technologii, będącej częścią Grupy Pracuj.
 

W ramach umowy Kerris zajmuje się opracowaniem strategii dla kanałów Facebook i Instagram marki the:protocol, tworzeniem kreatywnych treści, produkcją assetów oraz moderacją.

Agencja skoncentruje się na prowadzeniu działań na popularnych platformach, takich jak Instagram i Facebook, oraz zajmie się wprowadzeniem marki w nowy obszar komunikacji internetowej. Głównym celem tych działań jest budowanie długoterminowej świadomości marki the:protocol i angażowanie specjalistów z branży technologicznej, wśród których znajdują się specjalistki i specjaliści w zakresie programowania, web developmentu, analityki systemów, designu (UX i UI), product i project managmentu oraz zarządzania w metodykach typu scrum.

– Wygrana w przetargu i szansa na współpracę z the:protocol są potwierdzeniem naszych kompetencji oraz doświadczenia w efektywnym zarządzaniu obecnością marek w obszarze digital. Dzięki tej współpracy the:protocol jeszcze bardziej umocni swoją pozycję jako wiodącego job boardu dla profesjonalistów IT & tech, oferując im nie tylko wysokiej jakości oferty pracy, ale także wartościowy content i interakcje w mediach społecznościowych. Grupa Pracuj to lider rynku, który wyróżnia się imponującą skalą działania i profesjonalnym zespołem. KERRIS zyskuje więc doświadczonego partnera, przy którym będzie mógł wykorzystać swój potencjał i kontynuować rozwój – mówi Ignacy Bochinski, partner i współwłaściciel agencji Kerris.

Agencja została wybrana w drodze przetargu, a umowa została podpisana na dwa lata z możliwością przedłużenia. 

Dołącz do dyskusji: Kerris zajmie się obsługą social media job boardu the:protocol

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
SeksPicsTotRK

]
0 0
odpowiedź