SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Pieter dyrektorem muzycznym Radia ZET

Stanowisko dyrektora muzycznego Radia ZET objął Łukasz Pieter. Poprzednia dyrektor Agnieszka Woźniak będzie jego zastępczynią.

Łukasz Pieter, fot. Radio ZET Article

Łukasz Pieter w Eurozecie pracuje od 2013 roku. Najpierw był dyrektorem muzycznym Radia ZET Gold, a potem pełnił taką funkcję w Meloradiu.

Wcześniej był związany z Grupą RMF: w 2007 roku został dyrektorem muzycznym RMF Maxxx, a w latach 2010-2012 był specjalistą ds. programacji muzycznej w RMF i wydawcą muzycznego portalu RMF ON.

W branży mediów pracuje od 1999 roku, przed pracą w Grupie RMF i Eurozecie był związany z Polskim Radiem Katowice.

Piątka dyrektorów muzycznych Radia ZET w ciągu dekady

Poprzednio, od jesieni 2018 roku, dyrektorem muzycznym Radia ZET była Agnieszka Woźniak. Teraz objęła funkcję wicedyrektora.

Od czerwca 2017 do września 2018 roku dyrektorem muzycznym rozgłośni był Zbigniew Zegler. Przed nim przez ponad dwa lata tę funkcję pełniła Joanna Sołtysik.

Natomiast od jesieni 2010 do kwietnia 2015 roku szefem muzycznym stacji był Wojciech Jagielski.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Od maja do lipca br. Radio ZET miało 12,9 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 12,8 proc. rok wcześniej (według badania Radio Track).

Dołącz do dyskusji: Łukasz Pieter dyrektorem muzycznym Radia ZET

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl