SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Natalia Nadolczak wydawczynią publicystyki w RMF FM

Do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączyła Natalia Nadolczak jako wydawczyni programów publicystycznych. Wcześniej pracowała m.in. w TVN24 i Polsat News.

Natalia Nadolczak, fot. materiał prasowy Natalia Nadolczak, fot. materiał prasowy

- Natalia Nadolczak w mediach pracuje od dziesięciu lat. Swoją dziennikarską przygodę rozpoczęła w TVN24, gdzie pracowała dwa lata. Później przeszła do telewizji Polsat News, gdzie m.in. przygotowywała materiały do programów „Dzień na świecie” i „Wydarzenia”, a w paśmie „Godziny szczytu” przez ponad rok prezentowała najważniejsze wydarzenia z zagranicy. Była producentką i główną wydawczynią dziennego pasma Polsat News „W rytmie dnia” - przekazał Krzysztof Głowiński, rzecznik prasowy Grupy RMF.

Kolejne zmiany w RMF FM

W ostatnim czasie w stacji RMF FM doszło do kilku zmian. Z rozgłośnią rozstał się dyrektor działu informacji Marek Balawajder. - Prowadzone w dziale informacji RMF FM postępowanie nie potwierdziło zarzutów mobbingu, ale stwierdziło jednak, że miały miejsce zachowania uznane za naruszenie kodeksu postępowania firmy - podała Grupa Bauer Media. 

Czytaj także: Dziennikarz sportowy rozstaje się z RFM FM

Po tym rozstaniu wprowadzono inny model zarządzania działem informacji. Jest w nim teraz dwóch wicedyrektorów: Blanka Baranowska i Michał Rodak. Podlegają oni bezpośrednio prezesowi Tadeuszowi Sołtysowi.

Z RMF FM pożegnali się niedawno także reporterzy Roch Kowalski, Mariusz Piekarski i Paweł Balinowski oraz szef zespołu wydawców publicystyki Jonasz Jasnorzewski. Cała czwórka przeszła do TVP Info. 

Czytaj także: Robert Mazurek zawiesił konto na portalu X

Z kolei nowym reporterem rozgłośni w Warszawie został Michał Radkowski. Analogiczne stanowisko objął także Jakub Rybski. 

RMF FM jest liderem rynku radiowego w Polsce. Jak wynika z badania Radio Track, udział stacji pod względem słuchania w 2023 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 29,6 proc.

Dołącz do dyskusji: Natalia Nadolczak wydawczynią publicystyki w RMF FM

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
.
Praca operatora maszyny do mielenia śruty jest bardziej ambitna niż zatrudnienie się w radio koryto fakty...
3 8
odpowiedź
User
Ja g
A Mazurek kiedy wyleci? Jest niestrawialny. Kiedy go słyszę lub widzę na materiale wideo to wyłączam.
2 7
odpowiedź
User
Ignorant
Kto to?
2 1
odpowiedź