SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem słuchalności w Kielcach. Meloradio awansowało z 10. na 2. miejsce

Pozycję lidera rynku radiowego w Kielcach w okresie od grudnia ub.r. do maja br. zajęło RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Meloradio i Radio ZET - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

fot. Shutterstock.com Article

W okresie od grudnia 2021 roku do maja 2022 roku pozycja lidera rynku radiowego w Kielcach należało do RMF FM. Stacja względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 19,8 proc. do 22,3 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

Drugie miejsce zajęło Meloradio (wzrost z 2,4 proc. do 8,8 proc.), które awansowało z dziesiątej lokaty. Podium uzupełnia Radio ZET (z 4 proc. do 8,6 proc.), które przed rokiem było ósme. Taki sam wynik miało Radio Kielce, które awansowało z miejsca piątego (z 7,6 proc. do również 8,6 proc.).

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności w Kielcach. Meloradio awansowało z 10. na 2. miejsce

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl