SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM wyraźnym liderem słuchalności w Łodzi, coraz lepsze wyniki Radia ZET

Najchętniej słuchaną stacją radiową w Łodzi w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. W czołówce znalazły się jeszcze takie anteny, jak: Radio ZET i TOK FM - wynika z badań słuchalności radia.

fot. Shutterstock.com fot. Shutterstock.com

Z raportu Radio Track Kantar Polska opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że pozycję lidera rynku radiowego w Łodzi w okresie od sierpnia 2023 roku do stycznia 2024 roku zajęło RMF FM. Stacja względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 17,8 proc. do 18,8 proc.

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (wzrost z 12,1 proc. do 14,1 proc.). Podium uzupełnia TOK FM, które awansowało z czwartej lokaty (spadek z 10,3 proc. do 9,5 proc.). Taki sam wynik miała Eska (w dół z 11,9 proc. do także 9,5 proc.).

Dołącz do dyskusji: RMF FM wyraźnym liderem słuchalności w Łodzi, coraz lepsze wyniki Radia ZET

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl