SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szymon Musialik redaktorem naczelnym Radia Piekary

Nowym redaktorem naczelnym Radia Piekary został Szymon Musialik. Zastąpił na tym stanowisku Rafała Kurowskiego, który został dyrektorem TVP Katowice. 

Szymon Musialik jest z wykształcenia dziennikarzem. Z Radiem Piekary związany jest od 2020 roku. Dotychczas był gospodarzem autorskiego programu południowego "Na pełnych obrotach" oraz współprowadzącym wieczorny program "Hello party".

Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiał jako konferansjer i prowadzący imprezy o charakterze lokalnym. Współpracował ze śląskimi firmami z obszaru public relations, odpowiadał też za pion marketingowy w zarządzie jednego z klubów piłkarskich funkcjonujących w Tarnowskich Górach.

 - Bardzo cieszę się na myśl o współpracy z grupą osób, którą zdążyłem przez minione lata dobrze poznać, a którą przyjdzie mi teraz przewodzić. Fachowy newsroom, charyzmatyczni prezenterzy oraz skuteczny dział promocji i reklamy. Drużyna zaangażowana, posiadająca swoje jakże potrzebne i nieocenione "know how". Radio Piekary rośnie w siłę i tego kursu będę się mocno trzymał - powiedział Szymon Musialik. 

Dotychczasowy redaktor naczelny Radia Piekary Rafał Kurowski został dyrektorem katowickiego oddziału TVP.

Dołącz do dyskusji: Szymon Musialik redaktorem naczelnym Radia Piekary

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Michał 2
Radio Piekory to je nojlypsze radio dla kożdyj Sztefki z Piekor, Andzi z Radzionkowa i Benka z Szarlyja.
5 0
odpowiedź
User
mati
w moim audi a3 avant quattro słuchom ino radia piekary
2 0
odpowiedź
User
Krasawica
Rychtig gryfnie. Łoblecz łachy i słuchej radia Piekary.
4 0
odpowiedź