SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

335 tys. widzów nowego programu „Za czy przeciw” w TVP Info

Po kilku tygodniach emisji nowy cykl TVP Info „Za czy przeciw” ogląda średnio 335 tys. widzów. Program ma o 53 tys. większą widownię od nadawanego w zbliżonym paśmie w poprzednich miesiącach magazynu „O tym się mówi” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Miłosz Kłeczek jest jednym z dwójki prowadzących "Za czy przeciw" Fot. Zrzut ekranu/Twitter TVP Info Miłosz Kłeczek jest jednym z dwójki prowadzących

„Za czy przeciw” w TVP Info oglądać można od poniedziałku do piątku o godz. 18.20, począwszy od 14 czerwca 2023 roku. Program zastąpił posiadający podobną formułę cykl „O tym się mówi”, który oglądać można było w dni powszednie o 18.40.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Średnia widownia pierwszych 28. wydań „Za czy przeciw” (pokazanych do 28 lipca) wyniosła 335 tys. osób. Przełożyło się to na 4,16 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,47 proc. w grupie 16-49 oraz 2,32 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement , do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków śledziło średnio 694 tys. osób w grupie 4+. Dotychczas najwięcej widzów zgromadziła emisja z 25 lipca, którą śledziło średnio 456 tys. widzów.

„Za czy przeciw” ma lepsze wyniki od „O tym się mówi”

Dla porównania, nadawany w podobnym paśmie program „O tym się mówi” (od poniedziałku do piątku około godz. 18.40) w okresie od 2 stycznia do 12 czerwca br. śledziło 282 tys. osób, co przełożyło się na 2,58 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,03 proc. w grupie 16-49 oraz 1,44 proc. w grupie 16-59.

„Za czy przeciw” względem „O tym się mówi” notuje o 53 tys. większą widownię.

Audycja „Za czy przeciw” ma charakter publicystyczny, ścierają się w niej na żywo dwaj politycy różnych ugrupowań, a głównym celem jest podsumowanie wydarzeń politycznych mijającego dnia. Nowy program prowadzą na zmianę Monika Borkowska i Miłosz Kłeczek.

Udział TVP Info w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 5,14 proc.

Dołącz do dyskusji: 335 tys. widzów nowego programu „Za czy przeciw” w TVP Info

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pawel
Oglądam b.dobry Za czy przeciw.Trzy proste słowa w tytule jak potrafią przyciągnąć widownię.TVP idźcie cały czas tą drogą,że nie tylko merytoryka programu jest ważna,ale także jego tytuł.
14 12
odpowiedź
User
Bobi
Oglądam b.dobry Za czy przeciw.Trzy proste słowa w tytule jak potrafią przyciągnąć widownię.TVP idźcie cały czas tą drogą,że nie tylko merytoryka programu jest ważna,ale także jego tytuł.


Tak. Super Program. Ale powinien jednak zmienić nazwę na Świnia Świni D... Ślini.
9 9
odpowiedź
User
Groszek
młodziezy my nic nie mamy nie głosuję PiS
0 0
odpowiedź