SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmarł Zdzisław Olszewski, były dyrektor w Polska Press

Nie żyje Zdzisław Olszewski, przez wiele lat dyrektor drukarni Polska Press w Sosnowcu. Miał prawie 66 lat.

Zdzisław Olszewski, fot. Polska Press Zdzisław Olszewski, fot. Polska Press

Zdzisław Olszewski zarządzał drukarnią Polska Press w Sosnowcu od 2007 roku do kwietnia ub.r., kiedy przeszedł na emeryturę.

- To był świetny człowiek. Osoba  bardzo cierpliwa, Zawsze potrafił wszystko wytłumaczyć, bez względu na to, jak wiele pytań mu się zadało. Miał ogromną wiedzę i doświadczenie, ale jednocześnie się z tym nie obnosił. Przez wszystkie lata wspólnej pracy zawsze mogłem na niego liczyć - stwierdził Paweł Zech z drukarni w Sosnowcu, cytowany przez portal „Dziennika Zachodniego”.

- Kawał serca oddał tej drukarni i ludziom. Zawsze był na miejscu i zawsze był oddany. Był osobą po prostu życzliwą, otwartą i dobrą. Dla niego zawsze na pierwszym miejscu było funkcjonowanie drukarni oraz troska o pracowników - powiedział Stanisław Tomal, inny pracownik sosnowieckiej drukarni.

Pogrzeb Zdzisława Olszewskiego odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 12.20 w Kaplicy Cmentarza Grębałowskiego w Krakowie.

Dołącz do dyskusji: Zmarł Zdzisław Olszewski, były dyrektor w Polska Press

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl