SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Były szef Audioteki Arkadiusz Seidler rozstaje się ze spółką

Wraz z końcem marca br. z Audioteką rozstanie się Arkadiusz Seidler, który w ostatnich dwóch latach był CEO spółki.

Arkadiusz Seidler; fot. Audioteka Arkadiusz Seidler; fot. Audioteka

Seidler był związany z Audioteką przez 9 lat. W styczniu 2015 roku rozpoczął pracę jako chief content officer. Dwa lata później dołączył do zarządu spółki, a w 2021 roku objął stanowisko CEO.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Od przejęcia Audioteki przez Holding WP w listopadzie ub.r. pełni funkcję VP Audioteka Group. Seidler uzgodnił, że w spółce pozostanie do końca marca 2024 roku.

- Wraz z końcem 2023 roku, najlepszego w historii Audioteki, zdecydowałem że moja przygoda w tym miejscu, dobiegła końca. Od początku czułem, że Audioteka to moje miejsce, a teraz po 9 latach, tak jak Jurgen Klopp, po prostu czuję, że trzeba odejść. Przeszliśmy drogę od modelu sprzedaży a’la carte do pełnej subskrypcji. Uruchomiliśmy streamingowy Audioteka Klub w Polsce, a także w Czechach i na Litwie. Dotarliśmy do scenarzystów filmowych i telewizyjnych oraz reportażystów, którym pokazaliśmy, że mogą realizować swoje pomysły w formie audio - komentuje Arkadiusz Seidler.

- Odchodzę z dumą, zostawiając spółkę w bardzo dobrej kondycji biznesowej i finansowej. Audioteka jest liderem rynku, osiąga rekordowe wyniki, a także jest świetnie zorganizowana i przygotowana do dalszych sukcesów - dodaje.

Od początku lutego prezesem Audioteka Group będzie Michał Brański - wiceprezes i jeden z głównych akcjonariuszy Wirtualnej Polski Holding.

 

Dołącz do dyskusji: Były szef Audioteki Arkadiusz Seidler rozstaje się ze spółką

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Audiobookautor
Powodzenia Arkadiusz, niewielu jest w PL takich znawców i pasjonatów audio!
1 1
odpowiedź
User
ksb
Arek, potrafił zarządzać w taki sposób, że ludzie z pasją i sercem do audio sami najlepiej wiedzieli co robić, a on im nie wchodził w paradę, jednocześnie zawsze potrafił nakierować na odpowiednie tory i podjąć trafne decyzje. Rozumiał ducha Audioteki. Zobaczymy czy nowy właściciel podoła.
0 1
odpowiedź
User
nic nowego
zmiany zmiany zmiany...ciekawe czy te wszystkie zmiany wyjdą WP na dobre. Bo ludzie zaczynają uciekać
0 1
odpowiedź