SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Listy miłosne” nowym podcastem TOK FM

TOK FM (Grupa Eurozet) zaprasza na pierwszy w 2024 roku premierowy podcast zatytułowany „Listy miłosne”. Jego autorka Dorota Wardecka będzie rozmawiać z ekspertami o codziennych problemach w związkach. Premiera w środę 10 stycznia.

Podcast „Listy miłosne” to prawdziwe historie z życia, które słuchaczki i słuchacze wysyłają do redakcji TOK FM (listymilosne@tok.fm). Opisują w nich problemy w swoich związkach, małżeństwach i relacjach z partnerami. Konflikty, dylematy, żale i złości, nad którymi chcą pracować, ale nie wiedzą, od czego zacząć albo do tej pory im się to nie udaje.

Brak komunikacji, niezrozumienie wzajemnych potrzeb, niespójne oczekiwania, niedosyt bliskości to tylko niektóre z tematów poruszanych w listach. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w relacjach z partnerem lub partnerką? Kiedy potrzebna jest pomoc terapeuty? Z jakiego punktu wyjść, żeby pomoc była skuteczna i żeby w ogóle do wspólnego spotkania u terapeuty doszło? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielają eksperci: psychologowie, psychoterapeuci, seksuolodzy, którzy wspólnie z Dorotą Wardecką analizują problemy słuchaczek i słuchaczy.

Premiera dwóch pierwszych odcinków w środę 10.01 o godz. 14. Kolejne odcinki będą publikowane co tydzień. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony dla wszystkich na tokfm.pl, w aplikacji mobilnej TOK FM, na kanale TOK FM Select na Spotify oraz na Apple Podcasts. Kolejne będą dostępne wyłącznie dla subskrybentów TOK FM Premium.

Dorota Wardecka to dziennikarka, związana z radiem od 2006 roku; od 2008 prezenterka serwisów informacyjnych w stacjach Grupy Radiowej Agory (obecnie Grupa Eurozet), od 2019 prowadząca podcasty TOK FM (m.in. „Rodzice w czasach pandemii”, „Aborcja w Polsce”, „Rozmowy sfeminizowane”, „Kobiety z pasją”, „Sztuka odpoczynku”), lektorka; studiowała polonistykę i psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Wydawczynią „Listów miłosnych”  jest Katarzyna Michałowska, za opiekę redakcyjną odpowiada Magdalena Birecka, za oprawę muzyczną - Bartosz Dąbrowski, a oprawę graficzną przygotował Przemysław Pajer.

Według badania Radio Track w okresie od września do listopada br. TOK FM miało 3,3 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 3,5 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej.

Czytaj też: Radio Tok FM będzie mogło nadawać przez kolejne 10 lat

Dołącz do dyskusji: „Listy miłosne” nowym podcastem TOK FM

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cai_Lun
TOK FM to chyba Agora, a nie ZET?
2 0
odpowiedź
User
n
Pisane przez autorkę ? To jakieś Bravo ?
1 0
odpowiedź