SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP2 emituje show z influencerami. 300 tys. widzów pierwszego odcinka

W sobotę na antenie TVP2 zadebiutował program „No... wiadomo”. Obejrzało go niemal 289 tys. widzów, co oznaczało 3,43 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów.

W sobotę 9 marca o 17.25 TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek programu „No... wiadomo”.

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarły Wirtualnemedia.pl, program w grupie 4+ oglądało 288 965 widzów (co przełożyło się na 3,43 proc. udziału w rynku telewizyjnym), w grupie komercyjnej 16-49 – 55 738 osób (2,13 proc.), a w 16-59 – 93 334 widzów (2,31 proc.).

„No... wiadomo” w soboty w TVP2

Twórcami i prowadzącymi „No... wiadomo” są Aleksander Lipski, Julia Święch, czyli autorzy kanału „Orientuj się”, oraz tiktoker Kacper Zembrzucki (zetkacper). Prowadzący w humorystyczny sposób komentują w nim bieżące wydarzenia polityczne. Emitowany w soboty program trwa 25 minut.

„Skrót wiadomości z parlamentu, internetu, gazet, mediów społecznościowych i komentarzy z sejmowych kuluarów. Jego twórcami są młodzi i popularni twórcy internetowi. Autorzy tłumaczą dziadkom to, o czym rozmawiają ich wnuki, a ich rówieśnikom to, na co po powrocie do domu denerwują się rodzice śledzący polityczne wydarzenia” - tak program zapowiadała sama Telewizja Polska.

Dołącz do dyskusji: TVP2 emituje show z influencerami. 300 tys. widzów pierwszego odcinka

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pawel
Strzał w kolano neoTVPO 😅
8 0
odpowiedź
User
ktoś
Poziom programu na mniej więcej takim samym jak pisowskiego Oskarka w Republice.

Gdyby Oski dostał program za PiSu w TVP to byłoby larum głośne do dzisiaj. A tak mamy Orientuj Się które dostało 20 koła od Fundacji Batorego i nikt tutaj larum nie robi, że upolitycznienie TVP.


Stowarzyszenie 61, Warszawa
Prowadzenie kanału medialnego Orientuj.się na TikToku, z informacjami o tematyce społecznej i politycznej, skierowanego do młodych osób w wieku 16-22 lata. 20 000 zł
7 3
odpowiedź
User
Bert
Tego gównianego programu z pustakami nie idzie oglądać ,szkoda oczu .
7 0
odpowiedź