SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekord FM nadal liderem słuchalności w Radomiu, ale stację dogania RMF FM

Pozycja lidera rynku radiowego w Radomiu w okresie od lutego do lipca br. należała do Rekord FM. Drugie miejsce zajęło RMF FM, a trzecie - Eska - wynika z fali badań słuchalności radia.

Article

W okresie od lutego do lipca 2022 roku na pozycji lidera rynku radiowego w Radomiu uplasowało się Rekord FM. Stacja względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała spadek udziału w rynku z 26,2 proc. do 16,8 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

Drugie miejsce należało do RMF FM (wzrost z 14,1 proc. do 15,8 proc.), które awansowało z trzeciej lokaty. Podium uzupełnia Eska (wzrost z 10,5 proc. do 11,9 proc.), która przed rokiem była czwarta. Z drugiego na czwarte miejsce spadło Radio ZET (spadek z 14,6 proc. do 10,7 proc.).

Dołącz do dyskusji: Rekord FM nadal liderem słuchalności w Radomiu, ale stację dogania RMF FM

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl