SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy reporter w „Wiadomościach” TVP

Jako reporter w głównym wydaniu „Wiadomości” TVP zadebiutował Tomasz Handkus, dziennikarz „Aktualności” w TVP3 Katowice.

Tomasz Handkus, fot. "Wiadomości" TVP Tomasz Handkus, fot.

Do poniedziałkowego wydania „Wiadomości” Tomasz Handkus przygotował materiał zatytułowany „Nowe wyzwania polskiej zbrojeniówki”.

- Już nie tylko zakupy sprzętu i uzbrojenia od partnerów, ale również coraz większy nacisk na rozwój rodzimego przemysłu. Przed polskimi zakładami zbrojeniowymi nowe wyzwania. Ministerstwo Obrony stawia na stałą modernizację armii - stwierdziła Marta Kielczyk w zapowiedzi relacji. Natomiast Handkus na początku materiału podkreślił „To kolejna spełniona obietnica rządu - gliwicki zakład Bumar Łabędy rozpoczął serwisowanie czołgów Leopard II. Nowe szanse otwierają się przed zakładami zbrojeniowymi w całym kraju”.

Od prawie roku Tomasz Handkus pracuje w redakcji „Aktualności” TVP3 Katowice, przygotowuje też relacje z regionu śląskiego dla TVP Info. Wcześniej pracował w śląskiej telewizji TVT.

Od jesieni 2020 do połowy 2021 roku prowadził kanał youtube’owy Szczera Panda za który był nominowany, w kategorii Inicjatywa Roku, do Nagród Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Według danych Nielsen Audience Measurement w pierwszej połowie br. średnia widownia głównego wydania „Wiadomości” wynosiła 2,39 mln osób, z czego 1,71 mln w TVP1, 637,8 tys. w TVP Info i 39 tys. w TVP Polonia. Rok do roku wynik programu zmalał o 8,3 proc.

Dołącz do dyskusji: Nowy reporter w „Wiadomościach” TVP

45 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Życzę mu powodzenia
Rozumie, że mamy od razu skakać mu do gardła? A ja nie widzę powodu. Aparycja na pewno telewizyjna, czego nie można powiedzieć np. o Deserze czy jakiejś Dobrosz-Oracz.
0 0
odpowiedź
User
YKK
Rozumie, że mamy od razu skakać mu do gardła? A ja nie widzę powodu. Aparycja na pewno telewizyjna, czego nie można powiedzieć np. o Deserze czy jakiejś Dobrosz-Oracz.


Na urodzie to się nie znam, ale wiem, że praca w takim rynsztoku to jednak powód do wstydu.
83 33
odpowiedź
User
Hrumek
TVP rynsztok i błoto same wiadomościach.... Cholecka emeryture dość!
0 0
odpowiedź